Nález munice z druhé světové války omezil v pondělí dopoledne život v centru Brna. Na staveništi poblíž hlavního nádraží objevili dělníci pumu. Kolem 13. hodiny policisté informovali, že pyrotechnik na místě nález zneškodnil a část odvezl k likvidaci na bezpečné místo. Veškerá omezení skončila.