Město Hranice zrevitalizuje rybník v Trojmezí a v jeho okolí vybuduje turistickou zónu se zázemím a vyžitím pro návštěvníky. Plán je součástí přeshraničního projektu, jehož prostřednictvím a za podpory programu Interreg Bavorsko – Česko bojují města Hranice, Rehau a Regnitzlosau společně proti suchu a povodním.