Policie zahájila trestní stíhání sedmatřicetiletého muže, který v sobotu 13. června napadl posádku záchranné služby ve Vysokém Mýtě. Ta byla vyslána k ženě po úrazu, její partner ale začal zdravotníkům vyhrožovat usmrcením a poškodil sanitu. Policie jej na místě zadržela, informovala ČTK s odkazem na mluvčí krajské policie Ivetu Kopeckou.